אצלי הוא מקבל נבוט בראש….עבר זמן הפוצי מוצי….עכשיו צריך הכרעה !!!

תשובה שנתתי לחברה יקרה [עם עיבוד קל] ששאלה אותי למה אני מדבר בסגנון
קשה לאלו רוצים להתקרב, שהרי צריך לקרב אותם ולא להרחיק,
כי בסה”כ היא אומרת שהיא יודעת שאני ימיני, וכל מי שהוא ימיני צריך
לעסוק בשמירה על ארץ ישראל, ולנסות להגיע לצו פיוס עם כולם….

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

א. אני לא ימיני במובן שאת מתכוונת אליו. לא שייך בכלל למשחק המטופש הזה.

ב. המטרה שלך “בואו נשמור על ארץ ישראל לפני הכל”, היא ממש לא המטרה שלי. לגבי דידי הואיל וכבר הוכח לנו בהיסטוריה שארץ ישראל יכולה להלקח מאיתנו,

וזאת בשל נטישתנו את תורת ישראל וקיום מצוותיה, נניח ומטרתי היתה לשמור על ארץ ישראל אזי גם כך לפי שיטה זו מן הראוי בראש ובראשונה לשמור על תורת ישראל שמסתבר שהיא שומרת על עם ישראל ועל קיומו בארצו.

ג. מלחמתה של יהודיה אמיצה כזו או אחרת, בהיותה מרכזת את תמצית מאבקה רק בנוגע לאדמת ארץ ישראל אינה שונה ממלחמתה של חנין זובי, ובשבילי הן היינו הך.

ד. אין לי בעיה עם תהליכים רוחניים פנימיים וזמן עיכולם אצל אף אחד, אבל כאשר מאן דהוא המצוי בליקוי מאורות ברור [מבחינתי ] באשר לזהותו היהודית, ולא משנה בכלל בשל איזו סיבה, והוא מנסה למצב את עצמו במקום בו הוא מורה לאחרים את בילבוליו המטופשים ומציג אותם כ”משנה סדורה” האמורה ליצג את בני ישראל ומורשתם ההיסטורית כביכול – זהו יעודו של עם בני ישראל, ועוד מתווכח הוא בבורות של כסיל החפץ בהתגלות לבו, הרי שבמקום שאין אנשים היה איש – זוהי הנחיית התורה, ובמקום שאין מי שיגער בטומטום ויאמר – הלו הלו סתום ת’פה יא אהבל בשם מי שאתה מדבר בכלל, הרי ששם אהיה כל זמן שאין מישהו אחר. [ ככלל אני חושב שה”אינטילגנט” אינו חושש להחשף לדעות שלא היו מוכרות לו ולהתמודד עמן, וכאן בנדון דידן לא מדובר בדעות, אלא בעובדה

שהמומרים מתווכחים מול צווי התורה מבלי לדעת בכלל את צווי התורה, אין בזה שום אינטיליגנציה אדרבא יש בזה הרבה יותר מסתם טיפשות]

ה.  התחושה האישית שלך הנוגעת למקום בו את אוחזת באמונה, זו תחושה סובייקטיבית הניזונה מכל הפרמטרים המונחים בתוך מאגרי המידע שלך ותלויה בכמה את משקיעה בטיפוחה, אם תתבונני בעין האמת, את תביני שפעולותי ודיבורי עוזרים לך ולא להיפך וד”ל.

ו. תנסי להבין, יש לי ת’דרכים שלי, ואת לא תמצאי מישהו שמדבר כמוני [אם כן, תיידעי אותי בבקשה :)] וזהו בדיוק מה שאני טוען, כל מה שהיה כאן לפני כן לא הוכיח את עצמו, הגיע הזמן לדרך חדשה. יש לי את הכיוון. מי שזה טוב לו מוזמן להצטרף, מי שלא….הבחירה בידו לעשות כרצונו.

הקיטש המרוח חיוכים, של “בעל התשובה”, או הדוס מדליק המשואה, ולבטח זה עם חתיכת הבד האוורירית הנעוצה לו על פדחתו בכל צבעי דגלי הגאווה למיניהם, הכנוע, ומלא התשובות סטייל מה יפית, שבנו כאן כל מחפשי הצו פיוס ודומיהם, המשלמים משכורות עתק לעטויי חלוקא ד’רבנן עטורים זנבות שועלים, לובשי טוקסידו של מנצחי תזמורות עם שני כפתורי הפעלה באחוריהם המוגבהים, שיודעים פחות תורה בוודאי מאחיתופל ודואג האדומי כדי להמשיך ולשלוט ביהודי הגלותי ב”ישראל החדשה”, שנצרך לטצדקי על כל צעד ושעל בהם הוא מקיים את תורתו, מקבל אצלי נבוט בראש!!

אני מציב את דמות היהודי הקם לדור הגאולה !!

זהו הלב היהודי שלי, וזוהי “דרך הקירוב שלי” :))

שבוע טוב.

כתיבת תגובה